اره باغبانی لایت با خرید اینترنتی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

اره باغبانی لایت با خرید اینترنتی
453

اره باغبانی لایت با خرید اینترنتی ادوات کشاورزی آرتان ممکن است. اما امکان خرید حضوری هم فراهم شده است. در عین حال باید بدانید در این مرکز فروش بیشتر عمده است.
قطعاً می دانید که اره باغبانی به منظور هرس کردن و بریدن کارایی زیادی دارد. ولی گاهی شاخه ها تر و تازه اند و گاهی خشک در نتیجه ممکن است نیاز به مدل های مخصوص تر بر و یا خشک بر مجزا برای افراد حرفه ای باشد.
در مورد برند های ابزارآلات باغبانی که در بازار در دسترس هستند، لایت ژاپن یکی از مارک های با کیفیت مناسب می باشد. که در ادامه برخی مدل های اره باغبانی دستی این برند را معرفی می کنیم.

اره باغبانی لایت

خرید انواع اره باغبانی لایت ژاپن

خرید اره باغبانی در انواع دستی خوشبختانه به دلیل تنوع مدل و مارک در فروشگاه ها کار ساده ای است. اما بد نیست اطلاعات خود را در مورد مارک ها بالا ببرید که بتوانید در مقایسه کیفی و نرخی هوشمندانه عمل نمایید.
انواع اره باغبانی لایت ژاپن شامل:

  • اره باغبانی خم غلاف دار لایت مدل LIGHT 2940-C که با وجود داشتن دسته آلومینیومی و روکش pvc مناسب برای برش شاخه های خشک و تازه می باشد. اندازه تیغه این مدل ۳۳ سانت است.
  • اره باغبانی غلاف دار لایت مدل BDS 100-18
  • اره تاشو لایت LIGHT که این مدل هم دارای تیغه سه پهلو است که بتوان به راحتی و با سرعت کافی برش را انجام داد. طول تیغه این مدل تاشو ۲۸ سانتی متر می باشد.

در خرید اینترنتی برای برند هایی مثل لایت که در سایت های معتبر در گوگل در دسترسند، اطلاعات با سرعت بیشتر در اختیار هموطنان قرار می گیرد و در نتیجه تصمیم گیری ساده تر خواهد شد.
اره باغبانی لایت در کلیه مدل ها تیغه از جنس SK-5 دارد، که استحکام کافی را دارا است. البته تعداد در کارتن و نوع بسته بندی در مدل های مختلف از این برند فرق دارد. در عین حال کیفیت دسته ، تیغه و تکنولوژی ساخت بسیار هدفمند است.

اره لایت غلاف دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 2 =