انواع قیچی باغبانی ارس ژاپن با فروش عمده

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

انواع قیچی باغبانی ارس ژاپن با فروش عمده
450

انواع قیچی باغبانی ارس ژاپن با فروش عمده در این مرکز بر اساس مدل های مختلف موجود ارائه شده و دارای نرخ های مناسب و به روزی نسبت به بازار می باشد. البته در سال ۱۴۰۱ این برند واردات محدودی دارد و در نتیجه در این مرکز فروش تکی هم داریم.
هرس کردن کار لذت بخشی است، اگر از ابزار مناسب جهت این کار استفاده کنید که هم دستتان در اثر تعریق آسیب نبیند و هم این که شاخه پوست پوست نشود. زیرا این گونه آسیب ها برای پوست درختان، طول عمر شاخه را کاهش می دهد.
البته اگر مارک مناسب و ارگونومی را از قیچی باغبانی خرید نکنید، احتمال این که از دستتان لیز بخورد و یا در دست بچرخد و موجب آسیب گردد هم وجود دارد.
یکی از مارک هایی که تولید کشور ژاپن بوده و دارای طول عمر مناسب با طراحی ارگونومی و منحصر به فرد است، مارک ارس می باشد.

انواع قیچی باغبانی ارس

در مورد قیچی باغبانی ژاپنی خوش دستی و طول عمر یک مشخصه خواهد بود. انواع قیچی باغبانی ارس شامل مدل های زیر عموماً برای هرس سبک و سنگین استفاده می شود، و در سایز کوچک و البته انواع دسته بلند ارائه شده است.

  • قیچی باغبانی حرفه ای ارس ژاپن مدل – ARS 9 که دارای جنس فولاد پر کربن است و وزنی معادل با ۲۳۰ گرم دارد.
  • قیچی باغبانی ارس (۱۲۰ DX) که دارای دسته ای کاملاً قرمز رنگ می باشد.
  • قیچی باغبانی ارس ( EU – R120 )
  • قیچی باغبانی ارس (۱۲۰ EU)
  • قیچی سرشاخه زن lp225
  • قیچی سرشاخه زن lp 22m
  • قیچی سرشاخه زن lp 22l
  • قیچی باغبانی سر شاخه زن ارس lp 33s

جالب است بدانید که این مارک ژاپنی دارای انواع اره تاشو و نیز غلاف دار هم هست که هر فرد حرفه ای را به لحاظ کیفی شیفته خود می کند. البته قیمت قیچی باغبانی و اره های این برند ها در ایران ارزان نیست. ولی خب ارزش این را دارد که هزینه کنید و تا سال ها از عملکرد آن لذت ببرید.

قیچی ارس دسته گردان

فروش قیچی باغبانی ارس ژاپنی

برای فروش قیچی باغبانی ارس ژاپنی و سایر برند های موجود در بازار که وارداتی هستند، نمایندگی های انحصاری و فروشگاه های معتبر در کشور فعال هستند.
از روش خرید اینترنتی هم برای تهیه عمده و کارتنی انواع قیچی باغبانی می توانید استفاده کنید. که سرعت خرید تان را بالا می برد.
اما در مورد مارک های زاپنی و اروپایی مثل فلکو و باهکو مدل های طرح تایوانی هم در فروشگاه ها وجود دارد که به لحاظ کیفی و قیمتی در سطح پائین تری از انواع اصل قرار دارند.

قیمت قیچی ارس

قیمت قیچی باغبانی  آرس

خب پس از انتخاب انواع مدل نام برده شده از این قیچی باغبانی باید در مورد قیمت آن اندکی بیشتر بررسی کنید. همان گونه که در بخش های قبلی هم گفته شد این برند واردات انبوه ندارد. در نتیجه شاید دلیل اصلی در این موضوع که دارای قیمت بالاتر از حد نرمال است، همین میزان واردات باشد.

اما کیفیت و برند این نوع قیچی باغبانی دلیل اصلی در قیمت متفاوتش می باشد.

قیمت قیچی باغبانی ژاپنی آرس اکنون در سال ۱۴۰۱ برای مصرف کننده حداقل از ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان آغاز می شود. البته در فصل هرس کاری این مبالغ بیشتر هم خواهد شد. چون فصل فروش همیشه افزایش قیمت را به همراه دارد.

نکته دیگر در مورد این نوع قیچی ها این است که خوش دستی خاصی دارند. همین موضوع سبب می شود تا در کار های هرس طولانی مدت، کشاورز و باغدار خیالش از هر نظر آسوده باشد. زیرا به سادگی دچار خرابی نمی شود. در عین حال موجب زخم شدن دست کاربر هم نمی شود.

در بین مارک های با قیمت بالا فیلکو سوئیس و باهکو فرانسه هم وجود دارد. خوشبختانه برادران چینی با دیدن بازار پسندی این نوع برند ها، کپی را آغاز کرده اند. در بین برند های چینی هم مدل های مشابه با مدل ارس قیمت نسبتاً بالایی دارد. زیرا برند هایی که در چین معتبر تر هستند به تولید نمونه های طرح از این مارک پرداخته اند.

در حال حاضر برای خرید برند هایی که اصل و کپی دارند باید بیشتر دقت کنید. البته خوشبختانه چینی ها به سادگی ساخت چین بودن را در بسته بندی درج می کنند. برند های مرغوب هم از نظر کیفیت در ظاهر کاملاً با نوع چینی فرق دارند. در نتیجه علاوه بر خرید از مراکز معتبر خودتان هم تا حدود زیادی می توانید اصل و تقلبی بودن را متوجه شوید.

قیچی هرس ارس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =