انواع کولتیواتور بنزینی با فروش ویژه

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

انواع کولتیواتور بنزینی با فروش ویژه
23

انواع کولتیواتور بنزینی با فروش ویژه در ادوات کشاورزی آرتان در مدل های گیربکسی و تسمه ای انجام می شود. این نوع ابزار و ادوات کشاورزی در اغلب شهر های کشور در مارک های مختلف در دسترس کشاورزان و باغداران هست.

مدل های اصلی در کولتیواتور بنزینی را می توان انواع تسمه ای و گیربکسی نامید. این دو دسته در انتقال قدرت موتور به چرخ با هم فرق دارد. اما در اغلب مارک ها با توجه به بازار پسندی که در گذشته وجود داشته  و البته همچنان ادامه دارد، مدل های گیربکسی تولید بیشتر دارد. وجود متقاضی برای خرید می تواند دلیل اصلی تولید هر کالایی باشد. اگر چند مدل از یک کالا و دستگاه باشد، هر کدام با استقبال بیشتر مواجه شد تولیدش هم انبوه تر است.

در هر صورت تیلر کشاورزی دستگاهی است که این روز ها بسیار به کمک کشاورزان و باغداران آمده است. برای همین هم انواع مختلف بنزینی و دیزلی دارد. کاربری همه آن ها در شخم زنی است. اما قدرت موتور متفاوت آن ها کمک می کند تا وسعت ها مختلف زمین و خاک های نرم و سفت را شخم زنی کنید.

انواع کولتیواتور بنزینی در قدرت هایی ۶.۵ و ۷ اسب عرضه می شوند و معمولاً هم ۲۴ عدد تیغه دارند که گاهی در برخی مارک ها با نهر کن یا دیسک بغل هم به عنوان اشانتیون خود کارخانه عرضه می شوند.

قیمت کولتیواتور دیزلی

فروش بهترین کولتیواتور باغی

در هر صورت برای فروش انواع کولتیواتور فروشگاه های مختلف در شهرتان و یا سایت ها و پیج های اینستاگرامی متعددی وجود دارد که با مدل های مختلف این ادوات را عرضه می کنند. اما اگر مارک ها خاصی  مد نظر دارید قیمت ها را بررسی و در مراکز مختلف مقایسه کنید. همچنین در انواع بنزینی که مناسب برای باغ ها و مزارع کوچک است توجه کنید که دستگاه سبک و حمل و حرکت راحت تری دارد. در کل در زمانی که برای خرید دستگاه تیلر باغی اقدام می کنید، برند های معروف در مدل های بنزینی شامل ، دی مکس، استیلمن، راتو ، اکسل و ویما  و اگرو هستند.

در انواع دیزلی، کاما اورجینال معروف ترین است که همین باعث بیشتر بودن قیمتش نسبت به نمونه های مشابه می شود.

در هر صورت فروش ویژه در فصولی که خرید این دستگاه افت دارد یعنی در اواخر بهار تا پایان مهر ماه هر سال می تواند هم اقساطی و هم با قیمت بهتر باشد.

با توجه به این که اگر فروشگاه دارید و یا حتی مصرف کننده هستید در این بازه بهتر می توانید خرید داشته باشید. تخفیف های پرداخت های نقدی هم بهتر است.

کولتیواتور استارتی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =