خرید قیچی باغبانی شارژی هیوندای ارزان

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید قیچی باغبانی شارژی هیوندای ارزان
16

خرید قیچی باغبانی شارژی هیوندای ارزان  و باکیفیت می تواند کار هرس شما را به نحوه بسیار مطلوبی پیش ببرد. حتی می توانید با این نوع قیچی ها علاوه بر باغ خودتان برای هرس کاری همکاران هم اقدام کنید.

یکی از دلایلی که برخی از درختان پر بار و با میوه های باکیفیت هستند این است که هرس درختان خود را به موقع و در زمان درست انجام می دهند.

برای انجام هرس هوشمندانه علاوه بر این که فرد هرس کار باید حرفه ای باشد. باید ابزار مناسبی هم استفاده کند.

برای همین ابزار حرفه ای هرس که شامل اره و قیچی باغبانی می شود می تواند قیچی های مرغوب با مارک هایی چون باهکو فرانسه و یا فیلکو سوئیس باشد و یا قیچی باغبانی شارژی و اره شارژی و یا انواع بادی که بسیار حرفه ای تر و برای کارهای زیاد و سنگین است.

قیچی باغبانی شارژی در بهترین حالت می تواند دهانه ای با قطر ۲.۵ سانت داشته باشد. در عین حال شما نمی توانید به قیچی زیاد فشار وارد کنید. چون باتری هر چقدر هم که خوب باشد، ممکن است در کار زیاد روی شاخه های سفت سریع تر شارژ خالی کند و باتری هم عمرش کمتر شود.

در مورد اره شارژی خب قطر های بزرگ تر شاخه تا ۲۵ سانت را می توان برید. ولی باز هم اگر تنه قطور باشد، همان مشکلات خرابی زود هنگام و خالی شدن باتری را به همراه دارد. به هر حال باید از ابزاری که خریداری می کنید درست و اصولی استفاده کنید. هینوای شاید یک مارک کره ای باشد. اما ابزار آن کاملاً در چین تولید می شود. با این وجود نسبت به چینی های متفرقه مرغوب تر است. قیمت خوبی هم دارد.

قیچی شارژی باغبانی

قیمت قیچی شارژی باغبانی در بازار

خرید قیچی باغبانی شارژی هیوندای که از جمله مارک های معروف در بازار است با توجه به کیفیت و داشتن دو عدد باتری لیتیوم آنیون با قیمت مصرف کننده حدود ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در تابستان ۱۴۰۳ با دلار حدود ۶۱ میلیون تومان امکان پذیر است.

اما برند های چینی دیگر مثل ماکیتا طرح و دیوالت هم در این رنج قیمت با شاید ۲۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومان بالاتر هم وجود دارد.

برخی مارک ها هم به دلیل این که باتری بزرگ تر دارند و دهانه قیچی به میزان بیشتری باز می شود قیمت شان بیش از ۵ میلیون تومان است. وجود باتری بزرگ این مزیت را دارد که مدت زمان بیشتری کار می کنند. هر باتری به طور معمول ۲ الی ۳ ساعت شارژ نگه می دارد. اما باتری های بزرگ تا ۶ ساعت هم کارایی دارند.

اما عیب اصلی این است که وزن قیچی بیشتر می شود و خوب دست شما در حین کار مدوام طولانی و زیاد ممکن است زودتر خسته شود. فشار کاری بیشتری را تحمل خواهید کرد .

قیچی شارژی بوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =