خرید قیچی باغبانی ژاپنی اصل

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید قیچی باغبانی ژاپنی اصل
27

خرید قیچی باغبانی ژاپنی اصل هم اکنون در ایران تنها از برند های لایت و آرس  میسر است. هر چند گاهی برند های متفرقه ای از این کشور وارد بازار می شوند که با وجود داشتن کیفیت نامشان برای مصرف کننده ایرانی آشنا نیست.

شاید خرید ابزار و ادوات برای هر صنفی کار ساده ای نباشد.

مثلاً برخی از ابزار تنها برای منزل و کاربری خانگی استفاده می کنند. برخی برای کار حرفه ای. پس طیف مصرف ابزار و ادوات همیشه متفاوت و متنوع بوده است. قیچی باغبانی هم جزو ابزار دستی است که میزان کاربری متفاوتی برای هر خانواده ای دارد.

برای همین طبیعی است که دارای تنوع و کیفیت و قیمت های مختلف در بازار باشد.

در هر صورت افرادی که کار باغبانی و هرس حرفه ای می کنند، شاید در ابتدا سراغ برند های متوسط بروند. اما در ادامه به دنبال خرید ابزار حرفه ای تر و باکیفیت تر می روند تا حین کار توان کاری شان و راندمان شان بهتر شود.

خرید قیچی باغبانی ژاپنی یکی از گزینه ها برای این افراد می باشد.

به نحوی که با وجود داشتن قیمت بالا می دانند ارزش هزینه کردن دارد.

در مورد قیچی ژاپنی دو برند در ایران معروف است. آرس و لایت. شاید کشور ژاپن کارخانه های تولیدی دیگری هم دارد. که حتی کیفیت بهتری از این برند هم ممکن است داشته باشند. اما در ایران متأسفانه کمتر وارد شده اند. زیرا با شرایط اقتصادی کنونی اصلاً جور در نمی آیند. همین دو برند هم سال ها است در بازار هستند و کم کم قیمت های نجومی پیدا کرده اند. البته یک برند دیگر که دسترسی به آن هم در ایران خوب هست که سامورایی نام دارد. این برند بیشتر اره هرس دستی اش مشتری دارد.

فروش قیچی هرس

فروش انواع قیچی باغبانی ژاپنی

خب پس سه برند ژاپنی لایت،آرس و سامورایی در بازار ایران برای قیچی باغبانی عرضه دارند. حتماً هم می دانید که نمونه های مشابه تایوانی و چینی از این مارک ها و مدل های شان در ایران زیاد است. برای همین شاید دغدغه اصلی خریداران عمده و مصرف کنندگان همین اورجینال بودن کالا باشد.

خوشبختانه به لحاظ ظاهری در کیفیت به راحتی می توان اصل را از فیک در این ابزار تشخیص اد.

حتی از نظر وزنی می توان گفت که مدل های اورجینال بسیار خوش ساخت و سبک هستند. انواع قیچی باغبانی ژاپنی در مدل های میوه چین، هرس و دسته بلند توزیع دارند. که البته دو برند سامورایی و آرس اغلب مدل های هرس شان در بازار ایران توزیع دارد. چون واردکننده ثابتی ندارند. خرید قیچی باغبانی ژاپنی این امتیاز را دارد که شما برای ابزاری حرفه ای و کاربردی تنها یک بار هزینه می کنید.

قیچی آرس ژاپن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − نه =