راهنمای خرید اره باغبانی خوب

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

راهنمای خرید اره باغبانی خوب
18

راهنمای خرید اره باغبانی خوب هم برای باغبانان و هم برای فروشندگان ابزار اهمیت دارد. زیرا باید بدانند که مشتریان شان چه مدلی از ابزار را نیاز دارند.

همچنین چه مدل هایی می تواند کار هرس را سریع و خوب انجام دهد.

شاید داشتن ابزار دستی مثل انواع قیچی باغبانی و اره هرس زیاد کار پیچیده ای به نظر نیاید.

اما برای افراد حرفه ای توجه به همین نکات ریز است که تفاوت در نتیجه نهایی را ایجاد می کند.

این که شما فقط می خواهید شاخه های خشک و مزاحم را ببرید. طبیعی است. اما اگر درختان شما در دادن میوه کمک خرج شما هستند، یعنی درخت و محصول برای تان اهمیت اقتصادی دارد، قطعاً برایتان مهم است که چگونه و چطور کار هرس را انجام دهید. در خرید اره باغبانی موارد ساده و مهمی هست که باید بررسی کنید. این که چه مدل هایی را خریداری کنید و مارک چه باشد اهمیت دارد. البته شاید مارک کمتر مهم باشد. اما نکات مهم تر در ارجحیت قرار دارند. زیرا اگر اره هرس درست انتخاب نشود با از بین رفتن شاخه خشک و یا مزاحم ، ممکن است کل شاخه سالم و بارده را از دست بدهید.

اره بنزینی چینی

مشخصات اره باغبانی خوب

یکی از دلایلی که باید اره باغبانی را بخرید، انتخاب متناسب با کاربری است. اگر شاخه های نازک دارید اره دستی باغبانی و اگر شاخه های کلفت و سفت دارید باید از اره برقی یا بنزینی یا شارژی استفاده کنید. تنه های درختان حتماً اره های موتوری نیاز دارند. دیگر کسی با اره دستی این تنه ها را با زور و وقت و زیاد نمی برد.

نکته بعدی در خرید اره هرس این است که وزن اره چه دستی و چه موتوری چقدر است؟ تیغه چند سانتی است ؟

وزن باید متناسب با مدل باشد. انواع دستی هرچه سبک تر بهتر. اما انواع موتوری به هر حال به دلیل تیغه و زنجیر و موتورشان وزن بیشتری دارند. اما وزن در مارک های مختلف تا حدودی فرق دارد. زیرا این مدل ها در حین کار ضربه و فشار به کاربر وارد می کنند. هر چقدر سبک تر باشند کنترلشان مناسب تر است.

در کمتر اره دستی باغبانی می توان تیغه را تعویض کرد و اغلب مدل ها قابلیت تیز کردن دارند. البته همین کار باید توسط افراد متخصص باشد. زیرا اگر به درستی تیز نشد دیگر به درد نمی خورد.

اما اره های موتوری قابلیت تعویض تیغه را دارند.

در نظر داشته باشید که خوش دست ترین اره باغبانی دستی اره های غلاف دارد با تیغه های ۳۵ سانتی هستند.

در عین حال مدل  های موتوری ۵۰ سانتی بیشتری فروش را در بین انواع اره موتوری دارند.

اره بنزینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + چهار =