سمپاش زنبه ای کاوازاکی با فروش عمده

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

سمپاش زنبه ای کاوازاکی با فروش عمده
194

سمپاش زنبه ای کاوازاکی با فروش عمده برای همکاران با قیمت مناسب خواهد بود. اما این مارک متقاضی خاص خود را در هر شرایطی دارد. زیرا قیمت این روز ها می تواند گزینه اصلی در تصمیم گیری باشد.

حتماً شما هم با نام سمپاش زنبه ای آشنا هستید. می دانید که این نوع سمپاش ها از انواع باغی هستند.
در نتیجه برای کشاورزی و باغبانی مانند سمپاش فرغونی گزینه های اصلی می باشند.

سمپاش زنبه ای می تواند با هر مخزنی کار کند. در نتیجه مخزن از ۵ لیتر تا ۱۰۰۰ لیتر قابلیت اتصال به آن را دارد.
در عین حال بد نیست بدانید که سمپاش زنبه ای چرخ هم ندارد. در نتیجه با احتساب وزن موتور و پمپ حدود وزن آن برای شما بیش از ۳۰ کیلو خواهد بود.
در جا به جایی باید آن ها را از زمین جدا کنید. اما خب به راحتی میتوان با یک حلقه شیلنگ ۵۰ یاردی به خوبی از پس سم پاشی در شعاع چند ده متری بر آمد.
سمپاش زنبه ای کاوازاکی یکی از انواعی است که موتور کاوازاکی ژاپن دارد.
همان طور که می دانید این که موتور چند اسب و چه برندی باشد در کیفیت پاشش اثر مستقیم دارد. همچنین این که دائم خراب نشود و کار کردن با آن ساده باشد، مهم خواهد بود.
اما خب قیمت این نوع ادوات با برند های خاص از میزان عرف بازار بیشتر است.
در نظر داشته باشید که افرادی که کار زیاد و حرفه ای تر دارند،عموماً سراغ چنین هزینه هایی می روند.

سمپاش زنبه ای هوندایی

قیمت سمپاش زنبه ای چینی در بازار

خب قیمت سمپاش زنبه ای چینی چقدر است؟ سمپاش زنبه ای کاوازاکی ژاپن که در حال حاضر در بازار بیش از ۱۰ میلیون تومان است.
اما مدل های چینی چقدر قیمت دارند؟
قطعات چینی می توانند با کیفیت ها و مارک ها متنوع توزیع شوند.
اما یک سمپاش زنبه ای با موتور ۷ اسب و لانس ساده و پمپ ۴۵ بار معمولاً با شیلنگ سه لایه و لانس ساده قیمتی نزدیک ۵.۷ میلیون تومان برای مصرف کننده دارد.
حال نوع شیلنگ و لانس می تواند اختلاف قیمت ۳۰۰هزار تومانی ایجاد کند. البته اگر باز هم چینی باشد.
میدانید که در بازار شیلنگ های کره ای و ژاپنی هم به نوعی پیدا می شود. این ها قیمت هر حلقه شان بیش از ۱ میلیون ۸۰۰ هزار تومان است.
اما نکته ای که وجود دارد شاید نیاز به این که واقعاً یک سری قطعات درجه یک به روی دستگاه بگذارید نباشد، زیرا این دستگاه ها شاید سالی چند بار نیاز شوند. و با همین هزینه های حدود ۶ میلیون تومان تا چندین سال برای شما کار کنند.

سمپاش زنبه ای

 

قیمت موتور سمپاش بنزینی در تهران

نکته ای که در مورد قیمت سمپاش زنبه ای و فرغونی می توان گفت تغییر در کیفیت و مارک قطعات است. موتور سمپاش زنبه ای می تواند مارک های مختلفی داشته باشد. مثلاً اگرو، کلاسیک، یونیک، ناویگیتور و …. معمولاً قدرت هم ۶.۵ تا ۷ اسب می باشد.

البته توان های بزرگ تر را می توان برای سمپاش های موتوری بنزینی گذاشت. اما اصلاً نیاز به هزینه بیشتر نیست. برای سمپاش های بیش از ۲۰۰ لیتری این موتور ها بسته به نوع می تواند استفاده شود.

اصولاً هم سمپاش های پشت تراکتوری هم که از موتور تراکتور استفاده می کنند.

قیمت موتور سمپاش بنزینی در حال حاضر در سال ۱۴۰۱ از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای همکار آغاز می شود. اما مصرف کننده بیش از ۲.۵ میلیون تومان حداقل باید بپردازد. البته موتور بنزینی همچنان ارزان تر از الکتروموتور های برقی است. همین قطعه می تواند تفاوت قیمت بیش از ۳ میلیون تومانی ایجاد کند. در کنار موتور در سمپاش بنزینی، پمپ هم در قیمت اثر زیادی خواهد گذاشت. پس باید دقیقاً در استعلام قیمت ها، مشخصات فنی و حتی برند ها را دقت کنید. هر چند ممکن است کیفیت برند ها زیاد با هم فرق نداشته باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 7 =