فروشگاه انواع اره باغبانی سامورایی

artancompay1

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروشگاه انواع اره باغبانی سامورایی
231

فروشگاه انواع اره باغبانی سامورایی علاوه بر اره باغبانی دارای قیچی هرس از این مارک هم میباشد. اصل این برند ژاپنی است. اما به راحتی می توان مدل های مشابه چینی اش را هم خریداری کرد.
دیگر همه می دانند که اره باغبانی چیست. این ابزار دستی اصلاً چیز پیچیده ای نیست. اما در بازار انواع مدل و مارک خارجی از آن به فروش می رسد.
اره باغبانی هم مانند سایر ابزارآلات باغبانی دارای برند های مختلفی است که برخی مارک ها در کشور بیشتر معروف شده اند. اره باغبانی سامورایی از برند هایی است که با وجودی که در فروشگاه های معتبر وجود دارد، عموماً شهرت خود را مدیون کیفیت و کارایی بالایش می باشد.

بهترین اره باغبانی سامورایی

بهترین اره باغبانی سامورایی البته به شرطی که اصل باشد، مدل c-330-lh است که توسط کمپانی کانزاوای ژاپن تولید شده است.
این اره باغبانی دستی دارای غلاف بند دار است و تیغه آن دو طرفه است که از جنس فولاد می باشد. بر روی غلاف سیاه رنگ این مدل از اره باغبانی سامورایی دقیقاً نام samurai نوشته شده است.

اره سامورایی چین

خرید انواع اره باغبانی خوب

خرید اره باغبانی خوب چگونه باید انجام شود و از کجا میسر است؟
خوب بودن اره باغبانی از چه مشخصاتی معین خواهد شد؟
اولین نکته در مورد اره باغبانی خوب هم مانند یک قیچی، خوش دستی آن می باشد. این که دسته اش چوبی باشد یا پلاستیکی بستگی به دوام دسته دارد. از طرف دیگر تیغه منعطف می تواند بیشتر عمر کند و راحت و نرم برش را در تنه و شاخه های خشک و تر انجام دهد.
خرید اره باغبانی از ابزارفروشی ها، فروشگاه های خدمات کشاورزی و گاهاً از فروشگاه های ابزار ساختمانی ممکن است. ولی خرید اینترنتی هم یکی از راه های مهم در خرید ابزار باغبانی دستی و حتی موتوری است، که خوشبختانه واردکننده ها و فروشگاه های اینترنتی زیادی هم در این مورد وجود دارند.

البته برای اجناسی که مشابه دارند باید از فروشگاه معتبر خرید انجام دهید. با این وجود اره باغبانی سامورایی چینی هم مشتریان زیادی در بازار دارد. برخی مدل های چینی کیفیتشان بهتر است.

اره باغبانی سامورایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 5 =