فروش بهترین مارک اره زنجیری بنزینی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروش بهترین مارک اره زنجیری بنزینی
12

فروش بهترین مارک اره زنجیری بنزینی در حال حاضر با چه برند هایی است؟ آیا این برند ها در ایران دارای خدمات پس از فروش و قطعات یدکی هم هستند؟ در این مقاله به بررسی وضعیت بازار اره موتوری زنجیری می پردازیم؟

بهترین مارک اره زنجیری که اکنون در سال ۱۴۰۳ در بازار ایران همچنان در دسترس است. برند اشتیل اصلی آلمان است. اما این مارک که در تعداد محدودی وارد می شود در بازار کنونی با قیمتی که ارز و دلار حدود ۶۰ هزار تومان است از ۳۰ میلیون تومان کمتر نیست.آنچه برای این نوع برند های اورجینال مشکل آفرین است، خدمات پس از فروش و قطعات یدکی است که به بسیار کم یاب تر از خود این مارک ها است. بنابراین اگر حتی با داشتن بودجه کافی خرید این دستگاه های اورجینال را داشته باشید، با شرایط فعلی طی چند سال آینده در صورت خرابی با چالشی به اسم قطعات یدکی مواجه خواهید شد.

اما تا اواخر دهه ۱۳۹۰ ما برند های اروپایی دیگر مثل افکو، آلکو  هم داشتیم. که قطعات و خدمات شان هم به طور نسبی خوب بود. هر چند باز هم در فروش با قیمت بالاتری نسبت به مدل های چینی بودند، اما تقریباً متناسب با کیفیت شان نرخ داشتند.

در هر صورت بهترین مارک اره زنجیری بنزینی را اگر می خواهید باید بدانید در قطعات و تعمیر و سرویس احتمالی در آینده با چالش همراه خواهید بود.

اره موتوری کنزاکس

بهترین اره موتوری ارزان کدام است؟

خب وقتی قیمت ها را می بینید شاید از خرید اره موتوری اشتیل آلمانی کلاً منصرف شوید. شاید بودجه اولیه اش را دارید، اما خدمات و قطعات برایتان اهمیت دارند.

برای همین سراغ همان برند های چینی موجود در بازار می روید.

خوشبختانه برند های چینی در بازار تنوع قیمتی و کیفیت دارند. برند هایی مانند تیوان، رونیکس و کنزاکس و اکتیو بسیار با کیفیت معقول ساخته شده اند. در عین حال ارزان هم نسبت به برند های اورجینال هستند. شاید حداکثر قیمت بهترین اره موتوری در بازار ۱۲ میلیون تومان باشد.

اما برند های ارزان قیمت اره بنزینی در بازار هم اکنون از مرز ۳.۵ میلیون تومان گذشته اند.

در نظر داشته باشید که اره های بنزینی یکی از کاربردی ترین ادوات موتوری در باغ هستند. تهیه هیزم و قطع شاخه و تنه های مزاحم و خشک از کاربری های اصلی آن ها است. حتی در تفریح و گردش در طبیعت هم نیازتان می شوند. برای همین مدل های کوچک با تیغه ۳۵ سانتی هم دارند که فضای کمی اشغال می کنند. در مصارف خانگی هم کاربرد زیادی دارند که بازار پسندی مدل های کوچک را از انواع تیغه  ۵۰ سانتی بیشتر کرده است.

انواع اره موتوری زنجیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + دوازده =