فروش علف زن موتوری با قیمت ارزان

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروش علف زن موتوری با قیمت ارزان
26

فروش علف زن موتوری با قیمت ارزان با توجه به تنوع مارک هایی که در بازار هست می تواند کمک کند تا انتخاب های هوشمندانه ای برای این دستگاه کاربردی داشته باشید. خوشبختانه کیفیت های خوبی از این دستگاه در ایران یافت می شود.

علف زن موتوری یعنی مدل هایی که با موتور بنزینی کار می کنند. این مدل ها می توانند چهار زمانه یا دو زمانه باشند.

در هر صورت سوخت موتور بنزینی است. تفاوت در نحوه اضافه شدن روغن به بنزین است که از باک جدا می آید یا با همزمان با بنزین .

در هر صورت وجود بنزین به عنوان سوخت دستگاه عاملی برای ایجاد دود و صدا است. اما با صنعتی شدن جهان و افزایش آلودگی هایی که در محیط زیست به سلامت بشر آسیب زد، کم کم بشر به فکر استفاده از دستگاه هایی افتاد تا سطح زیاد ناشی از آلودگی های سوخت های فسیلی را کاهش دهد. برای همین دستگاه های چهار زمانه در راستای همین هدف تولید شدند.

اما برای انتخاب مصرف کنندگان تنها این موارد اهمیت ندارد. زیرا شرایط اقتصادی از اهمیت ویژه تری برای خریداران برخوردار است.

در حالی یک دستگاه علف زن دو زمانه را می توان حداکثر با ۶ الی ۷ میلیون تومان از یک برند مرغوب خرید. برای انواع چهار زمانه تازه شروع قیمت ها از ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برای مصرف کننده ها است.

در هر صورت موضوع بودجه همیشه در اکثر موارد عامل انجام و یا عدم انجام معامله بوده است.

علف زن بنزینی دوشی

مرکز فروش انواع علف زن دوشی و پشتی

خب در تمامی نقاط کشور تقریباً دستگاه های موتوری و دستی و هر کالایی که نیاز دارید در دسترس است. حتی اگر مکان دور افتاده هم باشید و یا مارک خاصی را بخواهید که در شهرتان و یا نزدیک ترین شهر بزرگ محل کار و زندگی تان نباشد، باز هم می توانید اینترنتی و آنلاین خرید انجام دهید.

مرکز فروش علف زن در تهران و یا سایر شهر های کشور می تواند گزینه های مختلفی را به شما معرفی کند. از ارزان قیمت ترین ها تا مرغوب ترین ها و حتی مدل هایی که متناسب با نیازتان و خوش قیمت باشد.

در گذشته انواع علف زن برقی و نیز مدل های شارژی هم در بازار بود. ولی چون کاربری بسیار محدود و خانگی داشتند، زیاد مورد استقبال قرار نگرفتند.

اما اکنون در بازار فروش علف زن موتوری با برند های چینی یکه تاز است.

برند های اورجینال از کشورهای ژاپن و اروپایی در بازار ایران با موفقیت نمی توانند توزیع شوند. زیرا قیمت بالایی نسبت به سطح تقاضا دارند.

با این وجود فروش علف زن موتوری در انواع دوزمانه ، چهار زمانه و مدل های دوشی و پشتی همواره توسط مراکز معتبر انجام می شود. ادوات کشاورزی آرتان عمده و تک این دستگاه ها را به سراسر کشور ارسال می کند.

علف زن پشتی چهار زمانه

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 4 =