فروش عمده سمپاش چینی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروش عمده سمپاش چینی
15

فروش عمده سمپاش چینی در ایران معمولاً در اواخر فصل زمستان به اوج می رسد. این دلیل اصلی در خرید های اغلب فروشگاه های سراسر کشور است. زیرا زمان سمپاشی هم در اواخر زمستان و با شروع بهار می باشد.

در کلیه مارک هایی که در بازار مشاهده می کنید، سمپاش چینی در صدر است. تقریباً ما مارکی از کشور دیگر مثل ژاپن و یا کره حتی در بازار برای این ادوات نداریم. اما تنها برند غیر چینی در سمپاش را می توان برند پالمیک نامید که شرکت وارد کننده رسمی، آن را از اسپانیا همراه با سم و کود های متنوع وارد کرده است.در واقع بیشتر وارد کننده سم و کود است تا ادوات.

این مدل های دستی  ۱ لیتری و ۱۶ و  ۲۰ لیتری هستند. هیچ مدل دیگری هم ندارد.

سمپاش چینی خب واردات ساده تر و بدون دردسر تری هم دارد. چون روابط سیاسی و اقتصادی ما با این کشور مدت ها است خوب می باشد.

همچنین می تواند متناسب با نیاز بازار کشور های مختلف نه تنها ایران تولید داشته باشد. یعنی کیفیت و قیمت های متنوع دارد که همین سبب می شود گزینه معقولی برای ایرانی ها باشد.

البته که کیفیت اجناس چینی درجه یک به کالاهای اروپایی می رسد. منتها خب گران ترند و در سطح اقتصادی ایران قیمت مقرون به صرفه، بیشترین فروش را دارد.

سمپاش 2 لیتری شفاف

قیمت انواع سمپاش چینی در بازار

یا خب قیمت سمپاش چینی مثلاً در انواع دو لیتری از  ۱۲۰ هزار تومان تا ۲۵۰ هزار تومان هم هست. مارک های معروفی که مثل رونیکس ، بهکو و یا کنزاکس و اکتیو هستند قیمتشان نه تنها به دلیل برند بودن که به دلیل کیفیت خوب بالاتر از رنج معمول قیمت های بازار است.

اما دو لیتری ایتالیایی که قبل تر در بازار بود حداقل از  ۲۵۰ هزار تومان شروع و تا این اواخر به ۴۵۰ هزار تومان هم رسید . وارداتش هم متوقف شده و دارای امکان تعمیر و خدمات نیست.

در انواع دستی ۲۰ لیتری مدل های ایرانی ۵۸۰ هزار تومان در فروش عمده هستند. برند های چینی هم در همین رنج تا ۶۸۰ هزار تومان عرضه می شوند. قیمت سمپاش ۲۰ لیتری اسپانیایی پالمیک بیش از ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

همچنین برند های معروف که دو لیتری شان گران بود، انواع ۲۰ لیتری شان هم بیش از ۱ میلیون تومان است.

در مدل های شارژی سمپاش چینی قیمتی بین ۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان دارند.

مزیت اصلی خرید مارک های چینی این است که فعلاً به وفور قطعاتشان در بازار هست و دیگر با وجود نداشتن گارانتی نگران تعمیر و سرویس آن ها نیستید.

توجه داشته باشید که در فروش عمده و جزئی باید قیمت روز و موجودی انبار را داشته باشید که واحد فروش می تواند به شما کمک کند.

سمپاش پشتی موتوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + سیزده =