قیمت اره موتوری دسته بلند بدون واسطه

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت اره موتوری دسته بلند بدون واسطه
19

قیمت اره موتوری دسته بلند بدون واسطه در بازار بر اساس این که کاربری خاصی دارد اعلام می شود. انواع چینی این مدل اره موتوری را می توان حدود ۱۱ میلیون تومان خریداری کرد. اما اگر دنبال برند اورجینال هستید مثل اشتیل با توجه به قیمت دلار هزینه ای بالغ بر ۵۵ میلیون تومان باید بپردازید.

درست است که خوشبختانه ادوات موتوری مختلفی در بازار وجود دارد که می توانند کارهای متعدد و مشابهی انجام دهند. اما همچنان برخی معتقد هستند که اگر دستگاه های تخصصی مختص یک کار ویژه تهیه کنند، کارایی و طول عمر دستگاه بهتر است.

مثلاً برای استفاده از یک اره موتوری که شاخه های بالای درخت را ببرد، می توانید اگر علف زن دارید ، الحاقی اره به آن اضافه کنید.

در این صورت الحاقی جداگانه باید خریداری شود و به دستگاه های دو زمانه باید متصل کنید تا دور موتور با اره هماهنگ شود و کار به خوبی پیش رود.

اما خرید اره موتوری دسته بلند هم می تواند برای سازمان ها و شهرداری ها در اولویت باشد. یعنی جداگانه اره موتوری دسته بلند و علف زن را بخرند. چون به هر حال در کار زیاد، فرصت اتصال و جابه جابی الحاقی ها به جای تیغه علف زنی نیست.

قیمت اره موتوری دسته بلند هم خب طبیعی است که مجزا است. با اره موتوری های معمول باید فرق داشته باشد.

اگر اره موتوری زنجیری حدود ۳ الی ۴ میلیون تومان در برند های چینی است، در مدل های اورجینال بیش از ۲۰ میلیون تومان است.

اره باغبانی بنزینی کنزاکس

فروش اره شاخه زن دسته بلند

خب اره شاخه زن دسته بلند علاوه بر این که می تواند موتوری بنزینی باشد، در انواع دسته خور و دسته بلند دستی هم عرضه می شود که قیمتی بسیار مناسب تر دارند. منتها اره دستی باغبانی برای شاخه های قطور کارایی خاصی ندارد. مدل های دسته خور هر دسته ای با هر اندازه بخواهید می توانید به آن وصل کنید و اگر هم نیاز شد به صورت بدون دسته استفاده کنید. اما انواعی که دسته بلند هستند،  معمولاً دسته ای تلسکوپی تا ۳ متر همراه خود دارند.

زیرا هم کاربر تسلط کافی روی شاخه ندارد و هم باید انرژی بیشتر مصرف کند تا شاخه بریده شود. برای شاخه های با قطر نهایت ۵ الی ۱۰ سانت کافی است.

اگر شاخه قطور تر باشد باید اره موتوری دسته بلند استفاده شود.

که البته همان گونه که میدانید اره بنزینی دارای خطراتی حین استفاده است. که شامل پاشیدن تراشه های چوب به اطراف می باشد.

اگر دسته بلند هم استفاده کنید این خطرات بیشتر هم میشود. برای همین باید حین کار با این نوع ادوات موتوری کاملاً نکات ایمنی را رعایت کنید.

فروش اره موتوری در انواع مختلف در ادوات کشاورزی آرتان کاری است که با تنوع مدل و مارک انجام می شود. قیمت ها هم بی واسطه و نسبت به بازار مناسب تر اعلام می شود. همکاران می توانند تعداد خرید خود را با حاشیه سود خوب دریافت کنند.

اره زنجیری دسته دار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =