قیمت انواع اره دستی باغبانی به روز

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت انواع اره دستی باغبانی به روز
22

قیمت انواع اره دستی باغبانی به روز معمولاً در آغاز فصل پائیز و در سه ماهه پایانی سال با رشد بیشتری مواجه است. زیرا در این ۶ ماه کار هرس درختان و باغبانی های مرتبط با این ابزار دستی بیشتر می شود.

این که بدانید قیمت انواع اره دستی باغبانی چقدر است؟ موضوعی است که وقتی به عنوان مصرف کننده و یا فروشنده در شهرتان دنبال خرید کالای مد نظرتان هستید، پیگیری می کنید.

در ادوات کشاورزی آرتان اره باغبانی و قیچی و ابزار دستی عموماً کارتنی عرضه می شوند. اما در مورد قیمت اره دستی می توان ارزان تر قیمت ها را برای تولیدات داخلی با نرخ ۵۰ الی ۱۰۰ هزار تومان مشاهده کرد که بدون غلاف بوده و دسته چوبی دارند.

اما همین ایرانی ها اگر غلاف دار و با بسته بندی شکیل عرضه شوند قیمتی حدود ۱۵۰ هزار تومان پیدا می کنند.

برای مارک های وارداتی انواع چینی ارزان ترین ها هستند. برند هایی مانند آلتونا، لایت و آرس قیمت های بیش از ۱ میلیون تومان دارند که در مدل های مختلف نرخ ها فرق دارد. اما از لحاظ کیفیت افراد زیادی این برند های لاکچری را خریداری کرده و بسیار راضی بوده اند. کیفیت اره باغبانی هم مانند قیچی هرس اهمیت دارد. زیرا کیفیت هرس کار چه نوع فرم دهی و چه افزایش بار در بهبود کار و محصول باغی اثر مستقیم دارد.

اره باغبانی ایرانی طرح سامورایی

خرید بهترین اره دستی برای بریدن درخت

قیمت انواع اره دستی  باغبانی نشانی از کیفیت و دوام آن هم می تواند باشد. اما بهترین اره دستی برای بریدن درخت کدام است؟ این روز ها با تولید و عرضه انواع اره موتوری بنزینی دیگر اره دستی را برای تنه درختان استفاده نمی کنند.

نهایتاً شاخه های با قطر ۱۰ سانت را با اره باغبانی دستی می برند. بهترین مارک که البته قیمت مناسبی هم داشته باشد، اره باغبانی سامورایی اورجینال ژاپن است.

اما برند هایی مانند برگر، آلتونا و لایت و حتی آرس هم کیفیت عالی دارند منتها خب در قیمت بسیار گران تر هستند. برای همین باید دید تا چه حدی برای کار می خواهید هزینه کنید و حجم کارتان چقدر است.

مطمئناً اگر هرس کار حرفه ای باشید دنبال خرید کالاهای مرغوب و با دوام می روید که بتوانید بهترین راندمان را داشته باشید. در عین حال طول تیغه اره ۳۰ الی ۳۵ سانتی خوش دست ترین مدل برای اره هرس می باشد.

که عموماً مدل های خم و صاف دارد. در انواع اره هرس دستی معمولاً تیغه های چپ و راستی هم تر بر  هم خشک بر هستند و مصارف بیشتری دارند.

اره باغبانی کره ای

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =