قیمت سمپاش دستی تلمبه ای ۲ لیتری

artancompay1

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت سمپاش دستی تلمبه ای ۲ لیتری
83

قیمت سمپاش دستی تلمبه ای ۲ لیتری عمده و تکی در بازار چند است؟ آیا این نوع از سمپاش ها می توانند کیفیت لازم را داشته باشند؟
یک نوع از انواع سمپاش هایی که در گلخانه ها، پلاستیک فروشی ها و نیز ابزار فروشی ها حتماً مشاهده می کنید، سمپاش دو لیتری است. کاربرد سمپاش دو لیتری و یا حتی انواع ۱ لیتری چیست؟

مدل های یک لیتری مناسب برای آرایشگران، کاربران خانگی برای اسپری محلول یا آب بر روی درخچه ها و گل های آرپارتمانی است.
انواع دو لیتری هم همین کاربری را دارند.
گلخانه داران زیادی در کشور وجود دارد که ابزار باغبانی هم می فروشند.
این ابزار شامل انواع سمپاش کوچک ، اره و قیچی و بیلچه می شود.

اما هر دو مدل نام برده شده در سال های اخیر که گاهاً ضد عفونی سطوح برای مبارزه با کرونا مطرح بود هم مصرف خاص تری پیدا کرد.
در نتیجه در اوایل سال ۹۹ ما با مشکل کمی سمپاش دو لیتری مواجه بودیم.

زیرا همه برای ضد عفونی کردن دنبال ابزار باکیفیت و البته سبک و کارآمد در محیط کار یا خانه و فروشگاه و مدارس بودند.
قیمت سمپاش دو لیتری که دستی و تلمبه ای است هم در همین بازه زمانی بالا رفت. یعنی تا پیش از آن قیمت های ارزانی حدود ۴۰ هزار تومان داشتند. اما همان ها در سال های ۹۹ به بعد با افزایش قیمت مواجه شدند.

به گونه ای که اکنون برای مصرف کننده کمتر سمپاش دو لیتری را می توان مشاهده نمود که قیمتی ارزان تر از ۹۰ هزار تومان داشته باشد.

سمپاش 2 لیتری

آیا تعمیر سمپاش ۲ لیتری ممکن است؟

اما سوال بعدی در مورد سمپاش دو لیتری قابلیت تعمیر است.
مخزن آن ها و همچنین پمپها می تواند خراب شود. خوشبختانه با تولید و همچنین واردات پمپ سمپاش دو لیتری تعمیر سمپاش ۲ لیتری هم میسر شده است. اما خوب پمپ ها حدود ۵۰ هزار تومان هستند. و شاید تنها همین دو بخش در این نوع سمپاش ها وجود داشته باشند. برای همین اگر پمپ خراب شود، تقریباً هزینه تعمیرش با خرید یک سمپاش نو زیاد فرق ندارد.

اما با این وجود قابل تعمیر و تعویض هست.
در مورد قیمت پمپ و نیز مخزن که در ایران تولید می شوند، می توان گزینه های مختلفی را معرفی کرد. اما معمولاً رنج قیمت های ساده و سوپاپ دار حدود ۵ هزار تومان با هم اختلاف دارند.
قیمت سمپاش ۲ لیتری و نیز انواع پمپ جهت تعمیر این نوع سمپاش ها در ادوات کشاورزی آرتان بدون واسطه و رقابتی برای تعمیر کاران و نیز فروشندگان در سراسر کشور می باشد.

سمپاش دو لیتری وارداتی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − نه =