قیمت سمپاش موتوری پشتی لانسی به روز

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت سمپاش موتوری پشتی لانسی به روز
24

قیمت سمپاش موتوری پشتی لانسی به روز مانند سایر مدل های انواع سمپاش باغی و کشاورزی اعلام می شود. و تغییر و نوسان در قمت این نوع ادوات و تجهیزات کشاورزی هم موضوع معمولی به نظر می رسد.

 

قیمت سمپاش موتوری پشتی لانسی در بازار با توجه به مارک هایی که اکنون از چین وارد می شود برای خریداران عمده و همکاران توزیع و پخش  از ۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان است و تا ۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان در انواع دو زمانه و چهار زمانه است.

این مدل از سمپاش باغی هم دارای انواع دو زمانه و چهار زمانه است که مدل های ۴ زمانه مانند علف زن ۴ زمانه از انواع دو زمانه گران ترند.

در ایران شاید همین قیمت بالاتر تنها دلیل کمتر فروش رفتن کالا باشد. اما خب کیفیت بهتر در سایه این قیمت بیشتر محو می شود. زیرا شرایط اقتصادی و قیمت ارزی که هر روز شرایطی را تجربه می کند سبب شده تا عدم ثبات اقتصادی داشته باشیم.

در هر صورت قیمت همکار و مصرف کننده در ادوات کشاوزی آرتان متفاوت است. تقریباً در اکثر شهر های کشور و در فروشگاه های شهرها هم قیمت مصرف کننده متفاوت است.

در نظر داشته باشید که درصد تخفیف برای همکاران با توجه به نحوه تسویه و نقد یا چکی خریدن می باشد. البته که قانون چک موضوعی است که خوشبختانه تا حدودی بهبود یافته اما همچنان ریسک های خود را دارد.

سمپاش موتوری لانسی

انواع سمپاش موتوری دو زمانه و چهار زمانه

در این مقاله منظور از سمپاش موتوری انواع دوشی و لانسی و خرطومی می باشد. هر چند سمپاش های فرغونی ، زنبه ای و پرتابل موتوری هم داریم که خب کلاً با هم فرق هایی در کاربری و مشخصات فنی قدرت قطعات دارند.

انواع سمپاش موتوری دوزمانه لانسی  شاید به دلیل مخلوط بودن روغن و بنزین دارای امکان خرابی بیشتر نسبت به انواع چهار زمانه ها باشند.

اما به سادگی و با هزینه کم تعمیر می شوند. مدل ها چهار زمانه به دلیل همین مشخصه جدا بودن روغن و بنزین قطعات و مکانیزم عملکرد بهتری دارند. همچنین دودزایی و آلودگی صوتی شان هم کمتر است. اما خب گران تر بوده و اگر خراب شوند تعمیرشان سخت تر و هزینه بر تر است. اما باید بدانید که دیر به دیر هم خراب می شوند.

در هر صورت انواع خرطومی هم در این دسته قرار میگیرند که نوع پوشش و پاششان مه پاشی و با طول پاشش کمتر و حدود ۴ الی ۵ متر است. این مدل ها شعله افکن و کودپاشی هم می کنند. البته کود محلول و گرانولی .

قیمت شان هم از انواع لانسی بالاتر است.

سمپاش لانسی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یک =