قیمت قیچی باغبانی پیوند به صورت عمده

artancompay1

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت قیچی باغبانی پیوند به صورت عمده
285

قیمت قیچی باغبانی پیوند به صورت عمده برای فروشگاه های ابزارآلات مشمول تخفیف هایی می شود که بتوانند سود کافی از فروش جزئی این ابزار کاربردی داشته باشند.البته ابزار هرس و پیوند زنی متنوعی در بازار عرضه می شود که کاربرد اکثر آن ها خوب است.
پیوند زدن را شاید اغلب شما در مورد گیاهان مختلف برای افزایش تعداد انجام داده باشید. در کشاورزی علاوه بر این که از پیوند زدن برای تکثیر گیاهان استفاده میشود. گاهاً گونه ای از گیاهان را به گونه دیگر وصل می کنند تا هر دو درخت با گذشت زمان به هم متصل شده و تبدیل به یک گیاه پر بار گردند.
جهت انجام چنین پیوندی هم از قیچی باغبانی پیوند زنی می توان استفاده کرد.

قیمت قیچی باغبانی هرس و پیوند

در حال حاضر برای قیمت قیچی باغبانی مخصوص هرس درختان که بسیار پر فروش است و چه مدل های پیوند زنی، غالباً مدل و مارک تعیین کننده می باشد.
این روز ها قیچی باغبانی پیوند با نوع پیوند زنی امگا از مارک های تایوانی روانه فروشگاه های ابزارآلات باغبانی شده اند که بهترین بازدهی را برای این منظور دارند. در عین حال قیمت مناسبی هم دارا هستند. در مورد داشتن راندمان مناسب از ابزاری مانند قیچی باغبانی باید علاوه قیمت و کیفیت خوب تیغه ها برای برش سریع به آموزش های لازم برای کار با آن هم توجه نمود.
مارک های تایوانی قیچی های هرس هم ارزان تر از دیگر برند ها هستند.

قیچی پیوند

 

معرفی ابزار دیگر جهت پیوند زنی

خب آیا تنها قیچی پیوند زنی برای پیوند و قلمه زدن استفاده می شود؟ طبیعی است که نه . انواع ابزار در قلمه زنی استفاده میشود که قیچی پیوند زنی مهم ترین و کاربردی ترین آن ها است.
اما چاقوی پیوند هم تقریباً همان کار قیچی را می کند. با این تفاوت که زاویه و ارتفاع و نوع برش پیوند در قیچی با یک حرکت انجام می شود. در تیغه باید دستی خودتان این موارد را لحاظ کنید.

دستگاه رومیزی پیوند زنی هم دستگاهی است که برای نهالستان ها پیشنهاد می شود.
همچنین برای تثبیت پیوند ما نیاز به چسب پیوند داریم.
که در انواع چینی و تایوانی در بازار توزیع می شوند.

قیچی قلمه زنی

قیمت قیچی باغبانی آلمانی

یکی از انواع برند هایی که در بازار باکیفیت مناسب شناخته شده است، قیچی باغبانی آلمانی است. برند آلمانی برگر در ابزار دستی حتی بیلچه باغبانی بسیار پر فروش و مشتری پسند بوده است.

این در حالی است که برای انواع قیچی پیوند زنی از برند برگر فعلاً مدلی در بازار ایران نیست.  در حال حاضر قیمت قیچی باغبانی برگر عمده بیش از ۸۰۰ هزار تومان در انواع هرس کوچک است. مدل های دسته بلند که همگی دسته ثابت دارند هم مدت ها است با قیمتی بیش از ۱.۵ میلیون تومان برای همکار عرضه می شوند.

در کل جهان احتمالاً برند های آلمانی زیاد باشد. اما در ایران فقط برند برگر آن هم از سال های دور وارد شده است. پس از آن و اکنون در سال ۱۴۰۱ مدل های مختلف از این برند واردات جدید نداشته است. برخلاف برند های تایوانی و یا حتی کره ای و ژاپنی که تا مدتی پیش همچنان وارد می شد.

در مورد کیفیت برای این مارک ها همین بس که تنها یک بار هزینه می کنید و تا سال ها از پرداخت هزینه برای خرید ابزار جدید معاف هستید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =