قیمت قیچی باغبانی ژاپنی سامورایی با تیغه یدکی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت قیچی باغبانی ژاپنی سامورایی با تیغه یدکی
13

قیمت قیچی باغبانی ژاپنی سامورایی با تیغه یدکی با مدل هایی که بدون تیغه یدکی هستند فرق دارد. این قیمت ها در صورتی که مربوط به یک مارک و مدل و کشور سازنده باشد، ارتباطی به تفاوت در کیفیت ندارد.

قیچی باغبانی سامورایی ژاپن یکی از برند های معروف در حوزه ابزار آلات باغبانی دستی است. که در کیفیت مورد توجه اغلب کشاورزان می باشد. این برند ژاپنی علاوه بر قیچی دارا مدلی از اره هرس هم هست. اره سامورایی دسته و غلاف پلاستیکی و چوبی داشته در انواع سرکج  می باشد. که هم مناسب تربری و هم خشک بری است.

برای قیچی باغبانی سامورایی که طرح فیلکو ۲ تولید شده یک مدل بدون تیغه و یک مدل با تیغه یدکی است. داشتن قطعات یدکی همراه شاید در ابتدا مشکل بالاتر بودن قیمت را ایجاد کند. اما برای طولانی مدت اگر آن قطعه به دلیل خرابی کارتان را لنگ بگذارد، می تواند سریع ابزار و دستگاه را به کار برگرداند.

بسیاری از مشکلاتی که در تعمیر ادوات و ابزار داریم آن هم در مارک های اورجینال به دلیل نبود قطعات یدکی است.

البته قیچی را می توان حتی تیز هم کرد. منتها مهارت فردی برای تیز کردت تیغه، اهمیت دارد.

به هر حال قطعات داشتن بهتر از نبودن آن ها است. قیمت قیچی باغبانی ژاپنی سامورایی با تیغه یدکی ۶۵۰ و بدون آن ۵۵۰ هزار تومان در خرید بسته ای برای همکاران است. بسته های این مارک ۶ عددی هستند.

کارتن هم ۶۰ عددی است. با توجه به خوش فروش بودن اگر بتوانید در بازار کارتنی و عمده خرید بزنید سود شما در حین فروش بیشتر می شود. این ها ابزار هستند که خرابی هم ندارند.

اره سامورایی ژاپنی

بهترین قیچی باغبانی ژاپن اصل چه مارکی است؟

خب این سوال هم بد نیست و شما را در خرید کمک می کند. ما برند لایت و آرس را هم داریم که ژاپنی هستند. ساده ترین و پرفروش ترین مدل های این مارک ها حداقل قیمتی در حدود ۱ میلیون تومان دارند. البته برند لایت نرخ حدود ۶۰۰ هزار تومان هم دارد. اما در مورد آرس قیمت ها عجیب بالاتر است.

در نتیجه اگر بهترین به قیمت بود باید آرس را انتخاب می کردید. البته که در تکنولوژی ساخت و متریال هم بهتر است. اما در مراحل بعدی لایت و سامورایی هستند. اگر خوش قیمت و مرغوب می خواهید به عنوان یک توزیع کننده بهتر است ساورایی را در چند مدل داشته باشید. لایت را محدود تر و آرس را به خاطر خاص پسندی در تعداد سفارشی داشته باشید.

قیچی لایت ژاپن

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =