قیمت ماشین چمن زنی تراکتوری

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت ماشین چمن زنی تراکتوری
389

ماشین چمن زنی تراکتوری از نوع پیشرفته چمن زن ها می باشد که برای ابعاد زیاد چمن استفاده میشود مثل ورزشگاه‌ها، زمین های فوتبال و پارک ها موتور ماشین چمن زنی موتور قوی با سوخت بنزین است.

البته ابعاد کوچکتر آن برقی نیز کار می کند. قیمت ماشین چمن زنی تراکتوری بر اساس ابعاد و کاربرد آن تعریف می شود همچنین بستگی به برند آن دارد هرچه بزرگتر باشد مسلماً هزینه بیشتری را باید بپردازید

 

کارایی فوق العاده ماشین چمن زنی تراکتوری

کارایی ماشین چمن زنی تراکتوری برای زمینهایی با ابعاد بزرگ است. معمولاً زمین‌هایی با وسعت ۲۰۰۰ متر و بالاتر را پوشش می دهد. ماشین چمن زنی بنزینی که از نوع تراکتوری است مجهز به موتوری بسیار قوی میباشد که با سوخت بنزین کار میکند.

در این نوع ماشین چمن زنی شما دیگر با دست کار نمی‌کنید بلکه بر روی آن سواری این ماشین قابلیت آن را دارد که در زمانی کوتاه حجم زیادی از علف ها را قطع یا کوتاه کند تیغه های ماشین چمن زنی تراکتوری یا چرخشی است یا سیلندری که بر اساس نوع حرکت آن تعریف شده است.

از اجزای اصلی تمام ماشین های چمن زنی شاسی، موتور و تیغه میباشد. بعضی از این ماشین ها مانند جاروبرقی عمل میکند یعنی یک کیسه برای جمع کردن چمن های بریده شده دارند. قبل از شروع کار حتماً آن را بررسی کنید اگر تیغه ها کند شده حتما آن را تیز کنید.

اگر از نوع بنزینی استفاده می کنید میزان سوخت آن را بسنجید و مطمئن شوید که سوخت آن ریزش یا اصطلاحاً نشست نداشته باشد، در هنگام کار زمین نباید رطوبت زیادی داشته باشد و بعد از استفاده حتما دستگاه را تمیز کنید که عمر ماشین طولانی تر شود.

اگر ماشین شما برقی است از اتصالات برق آن مطمئن شوید.

چمن زن بنزینی

خرید ماشین چمن زنی تراکتوری

ماشین چمن زنی تراکتوری در نوع حرفه ای و صنعتی و نیمه صنعتی در بازار موجود است.

شما می توانید انواع ماشین چمن زنی از نوع دستی، شارژی، بنزینی و برقی را از فروشگاه هایی که لوازم باغبانی دارند تهیه کنید. در خرید ماشینهای چمن زنی به این نکته دقت داشته باشید که هر چه ماشین بزرگ تر باشد لزوما وسایل آن پیچیده تر است پس هم برای خرید و هم برای تعمیر اجزای آن باید قیمت بیشتری بپردازید.

درخرید  چمن زنی تراکتوری شما باید به کاربری آن نیز توجه کنید و طبق ابعاد زمین وفضای چمن خود این ماشین را تهیه کنید اگر چمن شما بالای ۲۰۰۰متراست نیازمند ماشین تراکتوری هستید ولی زیز۲۰۰۰متر نیازی به این ماشین ندارید وماشینهای دیگری در بازار هست که نیاز شما را برطرف می کند.

چمن زن نفربر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + یازده =