قیمت پخش علف زن چرخ دار ۵۲ سی سی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت پخش علف زن چرخ دار ۵۲ سی سی
26

قیمت پخش علف زن چرخ دار ۵۲ سی سی طبیعی است که از انواع دوشی و حتی پشتی کمی بالاتر باشد. خب مکانیزم تولید و عملکرد این دستگاه با داشتن چرخ و دسته متفاوت است. اما خب مزایا و معایب خود را دارد.

شاید یکی از معایب بزرگ در دستگاه علف زن این باشد که حمل بر دوش و یا به صورت کوله پشتی در کار طولانی طاقت فرسا است. احتمال خستگی و حتی آسیب هم برای اغلب کاربران که کار حرفه ای می کنند، وجود دارد.

اما اگر بتوان مانند کالسکه دستگاه را هل داد، به سلامت کشاورز کمتر آسیب می رسد.

علف زن چرخ دار در واقع همان علفتراش های دوشی هستند که بر روی یک شاسی با دوچرخ و یک یا دو دسته سوار شده اند. این نوع علف زن ها می توانند به علف زنی و البته شخم زنی کمک کنند. اما به دلیل وجود چرخ ها قدرت مانور کمی دارند. همین طور ساختار آن ها مانع از امکان اتصال جمع کن و یا کاتر اره می شود.

برای همین محدودیت کاربری نسبت به انواع دوشی و حتی پشتی دارند. در مکان هایی که شیار و یا جوی و پشته ای باشد هم نمی توان به دلیل وجود چرخ ها از آن برای از بین بردن علف هرز استفاده کرد.

شاید تنها مزیت شان این است که حمل بدون دردسری دارند. برای زمین های مسطح گزینه خوبی هستند.

علف زن اکتیو دوچرخ

قیمت علف زن چرخدار در بازار

خب قیمت علف زن چرخ دار در بازار چقدر است؟ اولین نکته برای این که شما در مورد قیمت این مدل علفتراش باید بدانید این است که تنوع مارک مانند انواع دوشی و پشتی زیاد نیست. برند هایی مانند کنزاکس، رونیکس و اکتیو و مارک هایی مثل رایکا این مدل را دارند. اگرچه چینی هستند. اما برند های معروف تر گران تر هستند.

شاید حداقل قیمت برای علف زن چرخ دار اکنون برای همکاران ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان باشد.(تابستان ۱۴۰۳)

در حالی که این قیمت احتمالاً برای علف زن چهار زمانه دوشی و یا برند های معروفی مثل knc چینی در بازار مرسوم تر است. اما خب نباید تصور کنید که به دلیل کیفیت بهتر دستگاه نسبت به مدل های دیگر است. هر مارکی کیفیت های مشخصی را ارائه می کند.

اما موضوع اختلاف قیمت اغلب به دلیل نوع ساخت و نیز قطعاتی است که در حین تولید دستگاه به کار گرفته شده است.

همچنین باید بدانید که علف زن دوچرخ هم می تواند با تیغه و نخ علف زنی کار کند.

علف زن دوچرخ بنزینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 10 =