قیمت چمن زن تراکتوری با فروش آسان

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت چمن زن تراکتوری با فروش آسان
402

قیمت چمن زن تراکتوری با فروش آسان با توجه به نوع کاربری این نوع چمن زن ها و نیز مشخصات فنی شان بیشتر از انواع دیگر است. البته اختلاف قیمت بسیار چشم گیر می باشد.
اصلاح چمن های هر زمین چمن یک راه ساده برای این است که هم زیبا و هم سبز و شاداب بمانند. در نتیجه افرادی که دارای هر میزان زمین چمن هستند، قطعاً یک دستگاه چمن زن خواهند داشت. اما هر مدل و اندازه از دستگاه چمن زن برای سطوح خاصی کاربرد دارد. در این مطلب در مورد چمن زن تراکتوری یا همان چمن زن نفربر مشخصاتی را بیان خواهیم کرد.

قیمت چمن زن تراکتوری در بازار

اولین نکته برای هر کسی که می خواهد ماشین چمن زن بخرید، این است که رنج قیمت های بازار را بدانید. در حقیقت اگر مارک های مشابه را در فروشگاه ها مشاهده کند برای مقایسه قیمت ها را می پرسد تا از فروشگاهی که ارزان تر می فروشد، خرید کند.
اما در برند های متفاوت بعد از این که تفاوت قیمت ها را دید به سراغ مشخصات فنی می رود که کدام یک بهتر است و برای او مقرون به صرفه تر خواهد بود.
در مورد قیمت چمن زن تراکتوری علاوه بر موارد ارائه شده در بالا کشور هم در نرخ اثر دارد.
عرض برش و قدرت موتور هم در قیمت چمن زن تراکتوری اثر خواهد گذاشت.
اما قیمت چمن زن تراکتوری با توجه به وارداتی بودن و نوسان های ارزی متفاوت است. و بهتر است برای اطلاع از قیمت روز با واحد فروش تماس گرفته شود.

چمن زن تراکتوری

کاربرد چمن زن تراکتوری

اما وقتی مشاهده قیمت ها را انجام می دهید، حتماً می دانید که قیمت چمن زن تراکتوری بسیار بالاتر از انواع دیگر موتوری این دستگاه است. خب چنین ماشین هایی چه کاربرد هایی دارند؟
چمن زن تراکتوری دقیقاً شبیه به یک ماشین کوچک تراکتور طراحی شده است. کابین حمل کاربر دارد. همچنین دنده های جلو و عقب برای مانور بهتر را دارا است.
در ابعاد هم بزرگ است و تیغه های آن از ۷۵ سانت تا ۱۵۰ سانت می باشد، که این موضوع در ابعاد کلی دستگاه موثر است. در نتیجه با توجه به این مشخصات معلوم است که چمن زن تراکتوری برای زمین های بزرگ چمن استفاده می شود.
زمین های گلف، زمین های ورزشگاه ها و ارگان ها از جمله زمین هایی است که نیاز به چمن زن تراکتوری دارند.

انواع مارک ماشین چمن زن تراکتوری

خب سوال بعدی انواع مارک هایی است که چمن زن تراکتوری دارند. در ادامه نام آن ها را بیان خواهیم کرد. هر یک تنوع مدل و مشخصات فنی دارند و در نتیجه بد نیست برای خرید چمن زن تراکتوری کاملاً در مورد مارک اطلاعات درستی دریافت کرده باشید تا انتخاب هوشمندانه بکنید.

  • چمن زن تراکتوری مارک وایکینگ
  • آلکو
  • آفکو
  • هوندا
  • GGP

حتی مارک های چینی مانند گاردن هم که با موتور آمریکایی تولید شده اند در بازار وجود دارند.

قیمت چمن زن تراکتوری اکنون در سال ۱۴۰۱ در مارکی مثل الکو به بیش از ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است. این چمن زن بنزینی برای زمین گلف، ورزشگاه های فوتبال و نیز امکانی که تحت پوشش فضای سبز شهرداری با مساحت زیاد هستند کارایی دارد.

قیمت چمن زن نفربر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =