قیمت کولتیواتور بنزینی گیربکسی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت کولتیواتور بنزینی گیربکسی
13

قیمت کولتیواتور بنزینی گیربکسی و تسمه ای اکنون در بازار با تغییر دولت و به روی کار آمدن دولت جدید چگونه است؟ آیا نرخ ها مناسب تر شده و می توان خرید عمده داشت؟

یکی از دلایلی که بسیاری از کالاها ممکن است دچار تغییرات لحظه ای شوند تغییر دولت ها است. این تغییرات سیاسی روی قیمت ارز و آنچه با واردات به بازار کشور راه پیدا کرده اثر مستقیم و شدید تری دارد. البته که تولیدات داخلی هم همین تغییرات و نوسان ها را دارند. اما نا محسوس تر است. هر چقدر وابستگی کالا به واردات و ارز کمتر، تنش های نوسانی دلار بر روی قیمت روز آن کالا کمتر می شود.

کولتیواتور یکی از دستگاه های کشاورزی است که برای شخم زنی در پائیز و زمستان بیشتر فروش دارد. این دستگاه با توجه به نیاز هر کشاورزی به آماده سازی خاک پیش از کاشت محصول جزو پر فروش ترین ها است.

در تابستان اغلب این مدل دستگاه ها با افت فروش مواجه هستند. در نتیجه رکود زیاد در بازار فروش آن ها سبب می شود تا در این فصل هم ارزان تر و هم با شرایط بهتر عرضه شوند.

برای همین شاید قیمت دلار یکی از عوامل موثر در کاهش یا افزایش قیمت ها باشد. با این وجود فصل فروش و داشتن متقاضی هم تأثیرات مهمی بر روی این نرخ ها می گذارد.

خرید کولتیواتو ویما

فروش انواع تیلر بنزینی با قیمت روز

قیمت کولتیواتور بنزینی و نیز انواع دیزلی در فروش های ویژه و تابستانی بسیار مناسب تر است. برای همین این فصل می تواند بهترین شرایط خرید را برای متقاضیان چه در خرید عمده و چه تهیه توسط مصرف کنندگان داشته باشد.

قیمت کولتیواتور بنزینی اکنون در سال ۱۴۰۳ که دلار نوسان هایی بین ۵۸ تا ۶۴ هزار تومان داشته است، در بهترین حالت به ۱۵ میلیون تومان رسید. همچنین برای تغییرات نابهنگام دولت و انتخاباتی که طی چند ماه از اسفند تا خرداد روی داد رکود بازار و نوسان های کاهشی سبب شد تا تقریباً بازار راکد و کم فروش باشد. اما قیمت تیلر بنزینی تا ۱۸ میلیون تومان هم می تواند باشد.

اغلب مدل های بنزینی گیربکسی هستند. اما نمونه تسمه ای محدودی در بازار هستند که با تفاوت قیمتی ۱ الی ۲ میلیون نسبت به نمونه مشابه گیربکسی ارزان تر عرضه می شوند.

با این حال همه تجهیزات کشاورزی و صنعتی در بازار دچار این نوسانات قیمتی شدند.

تیلر بنزینی در برند های جدید همیشه ارزان تر از مارک های قدیمی بوده است. اما این مدل ها برای زمین های کوچک و با خاک نرم که غالب زمین های کشاورزی را تشکیل می دهد، همیشه فروش خوبی داشته و سود کافی را هم خواهید برد. حتی اگر در زمان بالا بودن قیمت ها خرید داشته اید، باید بدانید که نوسان های ارزی تغییرات کندی روی قیمت های بازار دارند. به طوری که کمتر احساس می شوند. البته اگر قیمت ارز بالا رونده باشد خود را سریع نشان می دهد.

فروش کولتیواتور راتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 6 =