مرکز عرضه چمن زن دستی شارژی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

مرکز عرضه چمن زن دستی شارژی
223

مرکز عرضه چمن زن دستی شارژی در به صورت محدود مدل هایی را دارد. اما این مدل ها تولید شده اند و توانسته اند در سراسر جهان مشتریان زیادی به دست آورند.

تکنولوژی و دانش همیشه برای این موضوع بوده است، که بشر بتواند کارهای خود را ساده و سریع تر انجام دهد.
همچنین انجام امور با کمترین میزان هدر رفت سرمایه و وقت باشد.

در نتیجه طبیعی است که علاوه بر دستگاه هایی که دارای ابتدایی ترین پیشرفت ها بودند، به مرور مدل های جدید تر و زیباتر و با تکنولوژی بهتر تولید شوند.
مثلاً برای چمن زنی برای این که چمن ها سر سبز و زیبا باشند، باید در بازه های زمانی مشخص چمن ها اصلاح گردند. البته این کار در پائیز و تا اواخر زمستان نیاز نیست. چون چمن هم مانند درختان به خواب می رود و رشدی نخواهد داشت.

اما با بهار شدن و بیداری این گیاه رشد مجدد آغاز می شود. در نتیجه باید آن را مرتب کوتاه نمود تا زیباتر و شاداب تر باشد.
ماشین چمن زن یکی از دستگاه هایی است که به خوبی مدل های متنوعی در بازار دارد.

چمن زن برقی ، چمن زن بنزینی و البته انواع چمن زن دستی شارژی. برای زمین های بزرگ هم انواع نفربر یا تراکتوری تولید شده اند.
اما خب قیمت هایشان بعضاً با شریط اقتصادی کنونی سازگار نیست. البته مدل های نفربر می تواند برای شهرداری ها و مجتمع های ورزشی استفاده شود.
چمن زن دستی شارژی در ایران نتوانست مشتری زیادی پیدا کند. زیرا برند های معتبر دنیا این مدل ها را دارند که با توجه به قیمت دلار حتی از انواع بنزینی هم گران تر تمام می شود.
در صورتی که استفاده از این مدل های اتومات، کار را برای مصارف خانگی و ویلاها بسیار سرگرم کننده و لذتبخش می کند.

ماشین چمن زن برقی

مرکز فروش چمن زن خوب

در مرکز فروش چمن زن انواع مدل چمن زن توزیع دارد. در تهران و شهر هایی مانند اصفهان می توان این گزینه ها را از فروشگاه های معتبر درخواست نمود. برند های زیادی در بازار وجود دارد که از جمله خوش نام های این نوع دستگاه می توان به هوندا، جینگ، آلکو و نیز وایکینگ اشاره کرد.
با این وجود برند هایی مانند MTD هم در بازار وجود دارد که کیفیت فوق العاده ای داشتند.

اما مدل هایی مانند گلف و مارک های چینی مثل ساتا هم در بازار هست.
چمن زن شارژی دستی بیشتر آلمانی و از برندی مثل آلکو در بازار توزیع دارد. قابلیت برنامه ریزی داشته و حساس به رطوبت می باشد. در نتیجه اگر زمین رطوبت زیاد و آسیب زننده داشته باشد، خود به خود دستگاه به محل شارژ خود بر می گردد.

چمن زن دستی بدون هیچ نوع موتوری هم در بازار وجود دارد که برندی مثل هسکوارنا سوئد دارای قیمتی حدود ۳ میلیون تومان است. انواع چینی هم همین قیمت را دارند. علت اصلی شاید عدم واردات آن ها در سال های اخیر و البته قیمت دلار ۳۵ هزار تومانی در سال ۱۴۰۱ باشد.
چندی پیش چمن زن دستی شارژی از برند هوندا هم در بازار توزیع شد که البته قیمتی بیش از ۲۰ میلیون تومان دارد.

البته در سال ۱۴۰۲ هم این قیمت ها رو به افزاش رفت و اکنون چمن زن دستی ارزان تر از ۴ میلیون تومان نیست. کمبود موجودی هم در بازار داریم.

چمن زن برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 4 =