مرکز فروش چمن زن تراکتوری وایکینگ

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

مرکز فروش چمن زن تراکتوری وایکینگ
461

مرکز فروش چمن زن تراکتوری وایکینگ این نوع از چمن زن ها را بیشتر برای شهرداری ها و استادیوم های ورزشی پیشنهاد می کند. این گونه  می توان سریع تر به امور فضای سبز وسیع رسیدگی کرد.
طبیعی است که چمن های تازه و شاداب نیازمند رسیدگی است. مثلاً چمن زن نیاز دارید تا به موقع آن ها را کوتاه کنید، کود دهی و آبیاری می خواهد.
البته چمن ها همیشه و در تمام مدت سال رشد ندارند و ۶ ماهی از سال را به اصطلاح خواب هستند. با این وجود در زمانی که رشد خود را از سر می گیرند، یعنی در ۶ ماه نخست سال نیازمند رسیدگی مضاعف هستند.

خب در بین انواع چمن زن ها، مدل های چمن زن نفربر یا تراکتوری کاربرد های متفاوتی دارد که برند هایی مانند وایکینگ انواع مدل ها از آن را تولید کرده اند.
در ادامه کارایی و مدل های مختلف چمن زن تراکتوری وایکینگ را بیان خواهیم کرد.

انواع چمن زن تراکتوری وایکینگ

در حالت کلی چمن زن تراکتوری دارای اتاقکی است که کاربر بر روی آن سوار می شود. دنده جلو و عقب دارد و کاملاً شبیه به یک ماشین قابل کنترل می باشد. اما تفاوت های در مدل دارند که توضیح داده می شود.

  • چمن زن تراکتوری وایکینگ MR 4082: عرض برش این مدل ۸۰ سانت است. وزن دستگاه ۴ کیلو کمتر از ۲۰۰ کیلوگرم بوده و به نسبت در انواع چمن زن تراکتوری وزن کمی دارد. گیربکس آن از نوع هیدرواستاتیک است.
  • چمن زن تراکتوری MT 4097 SX : این مدل هم همان مشخصات را البته با عرض برش بیشتر و به اندازه ۹۵ سانت دارد.
  • چمن زن تراکتوری MT 4112 S: این مدل چمن زن وایکینگ عرض برش ۱۱۰ سانتی دارد و البته وزنش هم ۲۰۶ کیلوگرم است.
  • چمن زن تراکتوری MT 5097 C: این مدل اگرچه عرض برش ۹۵ ساتی متری دارد ولی وزنش ۲۳۱ کیلو گرم می باشد. ارتفاع برش را در این مدل بین ۳ تا ۱۰ سانت می توان تنظیم نمود.
  • چمن زن تراکتوری MT 5097 Z: این مدل ۲۳۶ کیلو گرمی است و اندازه برش آن هم مانند سایر مدل های نام برده شده در ارتفاع قابلیت تنظیم دارد.
  • چمن زن تراکتوری MT 6112 C با عرض برش ۱۱۰ و وزن ۲۴۷ کیلو یکی از نمونه های پر قدرت در بین چمن زن تراکتوری وایکینگ می باشد. البته مخزن جمع آوری ضایعات چمن این مدل هم ظرفیت ۳۵۰ لیتری دارد که ۱۰۰ بیش از مدل های قبلی می باشد.
  • چمن زن تراکتوری MT 6127 ZL یک چمن زن تراکتوری قدرتمند و با عرض برش بزرگ یعنی حدود ۱۲۵ سانت است. مخزن این مدل هم ۳۵۰ لیتری بوده و وزنش ۲۶۹ کیلوگرم است.

قیمت چمن زن وایکینگ

کاربرد چمن زن تراکتوری چیست؟

خب چمن زن تراکتوری را برای چه زمین هایی استفاده می کنند؟
از آنجا که این چمن زن ها ابعاد بزرگی دارند، قاعدتاً باید در زمین هایی مورد استفاده قرار گیرند که توانایی مانور را داشته باشند.
فضای زیادی را هم اشغال می کنند و در نتیجه کاربران خانگی نمی توانند متقاضی این مدل چمن زن موتوری باشند، مگر این که وسعت زمین چمن شان بیش از ۱۰۰۰ متر مربع باشد.

ورزشگاه ها و نیز زمین های گلف، همچنین شهرداری ها برای زمین چمن در پارک های وسیع این مدل ها را سفارش می دهند.
مراکز تفریحی ورزشی از مهم ترین متقاضیان چمن زن تراکتوری خواهند بود.

با توجه به داشتن دنده جلو عقب و قدرت کافی در موتور، این مدل در زمین های ناهموار و شیبدار هم کارایی خوبی دارد.
البته لازم به ذکر است که هر چه عرض برش بزرگ تر باشد، مدت زمان برای اصلاح زمین های بسیار بزرگ کاهش خواهد یافت. در عین حال که ظرفیت مخزن هم نکته مهم دیگری است که می تواند سرعت کار را افزایش دهد.

متأسفانه چمن زن تراکتوری وایکینگ در سال های اخیر مانند سایر مدل ها از این برند واردات نداشته است. نکته منفی ماجرا جایی است که قطعات هم وارد نشده و برای تعمیر مدل های موجود در بازار با چالش مواجه هستیم. برای همین در خرید چنین مدل هایی بهتر است، اول به دنبال این باشید که می توانید قطعات مورد نیاز احتمالی را ساده در بازار پیدا کنید؟

چمن زن موتوری وایکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یک =