نمایندگی خرید مستقیم چمن زن الپینا

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

نمایندگی خرید مستقیم چمن زن الپینا
428

نمایندگی خرید مستقیم چمن زن الپینا هر چند در سال های اخیر فعالیتش کمتر شده و برند های معتبر دیگری را  وارد می کند. اما همچنان جزو بهترین مارک های با قیمت مناسب بازار است.
دغدغه شما چیست؟ آیا به عنوان یک مرکز فروش معتبر دنبال کالاها و ماشین آلات باکیفیت و همراه با خدمات پس از فروش هستید یا این که کاربری هستید که علاوه بر ارزانی به دنبال طول عمر بیشتر و کارایی ساده تر می گردید؟
در هر صورت انواع مارک های ماشین آلات فضای سبز برای دستگاه چمن زن وجود دارد. از جمله می توان به الپینا اشاره کرد که در ادامه بهترین مدل های آن را بررسی خواهیم کرد.

بهترین انواع چمن زن الپینا موجود در بازار

بهترین انواع چمن زن الپینا موجود در بازار که در کل کشور در دسترس می باشد، شامل مدل های زیر می باشد.

  • چمن زن برقی :BL320 این مدل با جنس بدنه پلی پروپیلن بوده که هم مقاوم است و هم سبک. تنظیم ارتفاع برش برای این مدل از نوع محوری و در ۳ حالت می باشد. سبد ۲۵ لیتری آن پلاستیکی است.
  • چمن زن برقی AL1 34 E :که این مدل هم ۶ حالت تنظیم برای برش ارتفاع چمن ها دارد. البته قدرت موتور این مدل ۱۴۰۰ واتی است و البته بر روی سبد ۳۵ لیتری آن که از جنس پلاستیک می باشد، دریچه نمایش تعبیه شده است. مشخصات بیان شده نشان می دهد این مدل از مدل BL320 بزرگ تر بوده و در زمین های متوسط امکان استفاده دارد.
  • چمن زن برقی BL 380 از دیگر مدل های چمن زن الپینا است که چرخ های ۶۱ اینچی دارد. عرض کاری این مدل ۳۸ سانت می باشد.
  • چمن زن برقی AL1 42E : این مدل برقی با توان ۱۸۰۰ واتی خود، دارای عرض برش ۴۲ سانتی است و البته با وجودی که از نوع چمن زن برقی می باشد، به گونه ای طراحی شده است که در زمین های شیبدار با توجه به چرخ های بلند، دارای تعادل بیشتر و کارایی بهتر باشد.

چمن زن بنزینی الپینا

خرید مستقیم انواع چمن زن

اما نکته مهم بعدی در خرید مستقیم و بدون واسطه ابزارآلات و لوازم کشاورزی است. توجه داشته باشید که خرید برای مصرف کننده ها از فروشگاه های سطح شهر و نمایندگی ها با قیمت متفاوت ممکن است، انجام شود. اما خرید از نمایندگی ها این مزیت را برای مصرف کننده دارد که هم از نظر تأمین قطعات یدکی خیالش راحت می باشد و هم از نظر قیمت نرخ های منصفانه تری را خواهد داشت.
فروشگاه های ابزار و لوازم فضای سبز و کشاورزی هم البته می توانند از واردکننده ها مستقیم خرید کنند تا سودشان بیشتر شود.

قیمت انواع چمن زن وارداتی در بازار

یکی از دلایلی که شما مدلی از کالای مد نظرتان را انتخاب میکنید، قیمت آن می باشد. کمتر کسی هست که دنبال برند باشد. یا حتی اصلاً نپرسد که قیمت چند است.
در مورد قیمت چمن زن که اغلب برند ها چینی و یا وارداتی از آلمان و دانمارک و یا ایتالیا هستند، می توان رنج قیمت را این گونه بیان کرد.
قیمت چمن زن گلف موتور لانسین چین حدود ۶ میلیون تومان در مهر ۱۴۰۱ است.

قیمت موتور های چینی گیربکسی مثل برند ساتا روی ۱۴ میلیون تومان و انواع دیگر مثل هوندا ورتکس و جینگ دانمارک و موارد مشابه در رنج ۱۵ میلیون تومان است.

برای برند آلکو و مارک هایی که اروپایی و آمریکایی هستند، قیمت ۲۵ میلیون تومان را رد کرده است.
اما چرا قیمت ها بالا رفته است؟
در حال حاضر اغلب قیمت ها نسبت ها به سال های قبل حتی در محصولات ضروری افزایش دارند.
یک دلیل سیاست های پولی دولت در دادن یارانه ، دیگری تحریم ها و قیمت ارز و تعرفه های گمرکی است.
البته که کیفیت ، تکنولوژی ساخت خود به خود برند های معتبر را گران تر می کند.

چمن زن برقی الپینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 11 =