نمایندگی فروش انواع چمن زن هوندا

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

نمایندگی فروش انواع چمن زن هوندا
318

نمایندگی فروش انواع چمن زن هوندا اغلب مدل های چینی را می تواند عرضه کند. با این وجود می توان نمونه های تایلندی از این برند را همچنان در فروشگاه های معتبر و خاص یافت.
همان طور که می دانید، هر زمین چمن، خواه ناخواه نیازمند رسیدگی است. داشتن دستگاه چمن زن مناسب برای اصلاح به موقع چمن ها از اهمیت زیادی حتی برای یک زمین کوچک چمن برخوردار است.

اما در زمانی که چمن های زیادی کاشته شده و زمین وسعت متوسط و یا بزرگی دارد، اهمیت داشتن ماشین چمن زن مناسب بیشتر می شود. یکی از مارک هایی که خیلی ها دنبال خرید انواع اصل آن هستند، انواع چمن زن هوندا می باشد.

انواع چمن زن هوندا با فروش عمده

هوندا یکی از مارک هایی که در لوازم موتوری شناخت زیادی برای آن وجود دارد. ماشین آلات کشاورزی و فضای سبز مثل چمن زن از جمله دستگاه های تولید شده توسط این برند می باشد. دو مدل مهم از انواع چمن زن هوندا به شرح زیر می باشند.

  • ماشین چمن زن هوندا GXV160 از نوع بنزینی و بدون گیربکس است. بدنه خاکستری دارد. این مدل همچنین در انواع گیربکس دار تولید شده است.
  • چمن زن تراکتوری هوندا با موتور ۲۲ اسب بخار که این میزان قدرت در موتور م یتواند این مدل را برای زمین های بسیار بزرگ مناسب گرداند.

البته برند هوندا علف زن، و سمپاش هم نمایندگی فروش و فروشگاه های معتبر دارد.

چمن زن هوندا موتوری

نمایندگی فروش انواع چمن زن

خب در بازار علاوه هوندا مارک های دیگری هم وجود دارد که برخی از این مارک ها که در این نمایندگی فروش هم برای خرید عمده و هم تکی معرفی شده اند عبارتند از:

  • افکو آلمان
  • ولف گاردن چین
  • MTD
  • آلکو

نمایندگی فروش ماشین چمن زن همچنین تضمین کننده خدمات پس از فروش و قطعات هم برای مصرف کننده ها می باشد.
البته با توجه به واردات ممکن است در اغلب موارد بیش از این که تجهیزات اصل یک برند اروپایی در دسترس باشد، انواع قطعات چینی مشابه قابل عرضه باشند.

علاه بر انواع چمن زن هوندا در ایران سایر ادوات کشاورزی مثل سمپاش و نیز علف زن هم از این برند یافت می شود. این مارک اغلب چهار زمانه است و مدل های هوندایی چینی بازار فروش خوبی هم به لحاظ کیفیت و عملکرد پیدا کرده اند.

چمن زن بنزینی هوندا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =