فروش علف زن بنزینی دو زمانه

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروش علف زن بنزینی دو زمانه
17

فروش علف زن بنزینی دو زمانه  یکی از دستگاه های پر مصرف در باغبانی و کشاورزی در اغلب فروشگاه های ادوات و تجهیزات کشاورزی میسر است. این مدل ها تنوع مارک زیادی دارند و در نتیجه برای انتخاب و خرید نوع مناسب کاملاً دستتان باز است.

انواع علف زن بنزینی دو زمانه مدل هایی هستند که بنزین و روغن را در یک مخزن جداگانه به نسبت ۱ به ۲۰ مخلوط می کنند. سپس داخل باک سوخت موتور علف تراش می ریزند. این موضوع سبب می شود تا موتور دودزایی بیشتر داشته باشد. همچنین دلیلی بر افزایش صدای موتور هم هست. در عین حال مدل های دو زمانه پس از اتمام کار بهتر است که باک خالی شود. اگر برای مدت طولانی دیگر نیاز به دستگاه ندارید. زیرا روغن ته نشین شده و رسوب می کند.

این موضوع میزان خرابی موتور را افزایش می دهد.

علف زن بنزینی دو زمانه چون ظرفیت موتور اش از ۴۳ سی سی و ۵۲ سی سی است. قدرت گردش موتور و امکان استفاده از انواع الحاقی ها را دارد.

برای این که بتوانید چند کار علاوه بر علف زنی را انجام دهید، بهتر است از این مدل خریداری کنید. مزیت دیگر مدل های دو زمانه امکان تعمیر و سرویس  با هزینه کمتر و سریع تر است.

علف زن بنزینی دوشی

قیمت علف زن دو زمانه و بهترین علف زن بنزینی

خب بهترین علف زن بنزینی کدام مدل است؟ سوالی چالشی در هنگام خرید علف زن همیشه مشتریان را دو دل می کند. فروشندگان که به هر حال باید چند مدل دو زمانه و چهار زمانه داشته باشند. اما انواع چهار زمانه را بیشتر فروش داشته باشند یا دو زمانه بستگی به استقبال جامعه هدف و مورد فعالیت شان دارد.

قیمت علف زن دو زمانه در کل ارزان تر از انواع چهار زمانه است. بهترین مارک علف زن دو زمانه مدل های knc که با بسته بندی چینی و کره ای در بازار هست و skn چین می باشد. البته knc اصل کره ای اگر پیدا کنید که کیفیت عالی دارد. ولی سال ها است با وضعیت دلار و تحریم ها بعید است دیگر مدل های اصلی وارد شوند. و اغلب انواعی که در چین بسته بندی و مونتاژ می شوند عرضه می گردند.

اما اگر کارتان کم است چرا باید هزینه خرید این مدل ها کنید. قیمت این علفتراش ها از ۷ میلیون تومان هم تجاوز کرده است. برای امور حرفه ای و افرادی که کار زیاد دارند و می خواهند الحاقی هم استقاده کننده مناسب است. اما مارک های چینی متفرقه با قیمت مناسب تر هم وجود دارد که برای کار سبک و نیمه حرفه ای بهترین گزینه هستند.

در خرید این نوع ادوات هم می توانید با مشاوران ادوات کشاورزی آرتان در ارتباط باشید.

علف زن دوشی بنزینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =